Sastamala Fita

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
Y 1 Hatava Matti Tampereen Jousiampujat 1279 299 320 312 348
Y 2 Pyylampi Tero Tampereen Jousiampujat 1245 283 318 302 342
Y 3 Huhtala Juuso Arcus 1234 278 321 301 334
Y 4 Kaasik Tanel Viro 1222 289 308 304 321
Y 5 Tanvel Priit Arcus 1139 239 287 277 336
Y 6 Sävel Miika Porin Jousiampujat 1109 248 284 263 314
Y 7 Rautiainen Markku Ekenäs Bågskyttar 1085 207 269 289 320
Y 8 Suontaka Pasi Tampereen Jousiampujat 1015 147 260 278 330
Y 9 Pärnänen Jukka Arcus 996 210 241 243 302
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
N 1 Aaltonen Anna-Sofia Matintytär Arcus 1201 294 297 276 334
N 2 Elomaa Marika Äetsän Jousiampujat 990 187 272 226 305
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
13 1 Helin Susanna Arcus 1387 349 346 347 345
13 2 Lasén Adrian Vaasan Diana-57 1280 306 329 325 320
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
15 1 Ruuskanen Aleksandra Arcus 1270 314 326 297 333
15 2 Panttila Miska Kurikan Ryhti 1118 269 264 280 305
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
T17 1 Helin Johanna Arcus 1283 310 325 312 336
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
17 1 Mäki-Paavola Eetu Mikael Kurikan Ryhti 997 221 266 212 298
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
50 1 Alanko Jukka Porin Jousiampujat 1251 295 323 301 332
50 2 Pihlajaniemi Raimo Kurikan Ryhti 1203 260 319 291 333
50 3 Riikonen Esa Tapanilan Erä 1176 288 277 294 317
50 4 Laakso Arto Riihi-Jouset 1155 273 297 266 319
50 5 Larm Kari Ilvesnuoli 1144 256 293 267 328
50 6 Harjunpää Isto Äetsän Jousiampujat 1058 233 277 235 313
50 7 Tuokkola Rauno Kurikan Ryhti 1011 261 253 211 286
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
N60 1 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 1149 274 279 290 306
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
60 1 Valkama Juha Tampereen Jousiampujat 1175 286 286 280 323
60 2 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 1056 253 270 227 306
60 3 Kankaanpää Heikki Kurikan Ryhti 992 227 271 206 288
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
70 1 Norha Kari Arcus 1131 269 283 287 292
70 2 Soininen Matti Oulun Jousimiehet 1071 253 239 269 310
70 3 Raivio Kari Tapanilan Erä 1035 257 270 223 285
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
YT 1 Lehtonen Kaj Porin Jousiampujat 1347 322 339 334 352
YT 2 Paavola Aki Tampereen Jousiampujat 1343 321 336 334 352
YT 3 Erkkilä Toni Porin Jousiampujat 1298 310 329 308 351
YT 4 Laakso Tuomo Riihi-Jouset 1287 303 320 321 343
YT 5 Rantanen Pertti Arcus 1226 278 304 305 339
YT 6 Lehtinen Riku-Ville Tampereen Jousiampujat 1220 283 292 313 332
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
15T 1 Vainio Veeti Sinisulat 1253 303 317 305 328
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
50T 1 Alava Jyrki Äetsän Jousiampujat 1250 310 324 289 327
50T 2 Vainio Reima Sinisulat 1176 293 303 277 303
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
60T 1 Peltola Jukka Kymen Jousi 1337 324 335 331 347
60T 2 Routamaa Hannu Äetsän Jousiampujat 1329 332 334 312 351
60T 3 Vannekari Markku Porin Jousiampujat 1325 322 332 326 345
60T 4 Liukkonen Hannu Mikkelin Jousiampujat 1269 308 315 307 339
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
70T 1 Koivunen Osmo Kurikan Ryhti 1246 295 314 316 321
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
YV 1 Kinnunen Asko Kajaanin Jousiampujat 1093 277 288 226 302
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 90m 70m 50m 30m
NV 1 Vollar Jessica Järvenpään Jousiampujat 961 206 259 236 260
NV 2 Harjunpää Päivi Äetsän Jousiampujat 854 197 196 204 257