Iitti Star

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
Y 1 Tiainen Eetu Piili 553 278 275 6 6 6 6
Y 2 Kuoppa Taru Lahden Vasama 563 282 281 7 7 2
Y 3 Autio Ari Tapio Tapanilan Erä 558 281 277 6 6 2 7
Y 4 Ihanus Petri Jyväs-Sulka 558 279 279 6 6 3 1
Y 5 Nikkanen Markus Achilles 562 286 276 4
Y 6 Tojkander Niko Iitin Jousiampujat 532 267 265 6 3
Y 7 Ronkanen Perttu Kymen Jousi 559 282 277 2
Y 8 Ekholm Pyry Robin Hood 559 274 285 2
Y 9 Rautiainen Markku Ekenäs Bågskyttar 541 266 275 4
Y 9 Puurula Tapio Jyväs-Sulka 497 259 238 0
Y 9 Varesvuo Esko Jyväs-Sulka 470 233 237 2
Y 9 Lehtomäki Esa Jyväs-Sulka 472 241 231 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
N 1 Elomaa Marika Äetsän Jousiampujat 528 255 273 6 6
N 2 Tolsa Riitta Piili 523 264 259 6 2
N 3 Aho Lotta Järvenpään Jousiampujat 495 250 245 6 0 6
N 4 Sorsa Elina Kymen Jousi 493 251 242 6 2 5
N 5 Nisula Satu Järvenpään Jousiampujat 435 222 213 2
N 6 Salorinne Sirpa Piili 354 170 184 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
50 1 Riikonen Esa Tapanilan Erä 538 268 270 6 7
50 2 Kuitunen Seppo Riihi-Jouset 536 267 269 7 1
50 3 Harjunpää Isto Äetsän Jousiampujat 494 262 232 3 6
50 4 Ruuska Tarmo Jyväs-Sulka 378 260 118 0 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
60 1 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 480 235 245 7 6 6
60 2 Nevalainen Hannu Riihi-Jouset 519 262 257 6 5
60 3 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 468 235 233 6 2 6
60 4 Aaltonen Tapio Jyväs-Sulka 489 240 249 6 2 4
60 5 Lyytikäinen Seppo Liperin Taimi 463 226 237 3
60 6 Raivio Kari Tapanilan Erä 479 231 248 2
60 7 Tuononen Pekka Koillis-Savon Sulka 407 236 171 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
YT 1 Tattari Tommi Saimaan Jousi 582 290 292 145 146 147
YT 2 Loitokari Pekka Riihi-Jouset 570 286 284 140 141 144 146
YT 3 Peltola Jukka Kymen Jousi 563 282 281 144 144 142 140
YT 4 Lantee Anne Robin Hood 573 286 287 142 140 140
YT 5 Forsberg Jere Tapanilan Erä 580 290 290 142
YT 6 Pekander Jouni Piili 559 278 281 139 141
YT 6 Jäätma Mariel Viro 573 282 291 141
YT 8 Tuupanen Petteri Tapanilan Erä 576 287 289 140
YT 9 Toivanen Martti Tapanilan Erä 553 278 275 140
YT 9 Katila Johanna Kaarina Järvenpään Jousiampujat 544 273 271 139
YT 9 Toivanen Vili Tapanilan Erä 556 278 278 137
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
60T 1 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 530 265 265 141 135
60T 2 Julkunen Risto Lahden Vasama 560 279 281 140 129
60T 3 Alava Jyrki Äetsän Jousiampujat 517 257 260 137 138
60T 4 Korhonen Seppo Lahden Vasama 537 258 279 115 138
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
YV 1 LAHTI ARTO Järvenpään Jousiampujat 471 230 241 6 6
YV 2 Karhuneva Kaisa Järvenpään Jousiampujat 506 245 261 6 0
YV 3 Olkkonen Arto Jyväs-Sulka 497 247 250 6 0
YV 4 Sihvonen Jani Jyväs-Sulka 465 233 232 6 0 0
YV 5 Vollar Jessica Järvenpään Jousiampujat 394 217 177 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
20V 1 Olkkonen Anna Jyväs-Sulka 387 203 184