Tuulimäen Syyskisa

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
Y 1 Ronkanen Sampo Matias Tapanilan Erä 562 287 275 6 6 7
Y 2 Markkanen Mortti Arcus 547 274 273 7 6 1
Y (17) 3 Meriaho Markku Kalevi Falcon 543 272 271 6 2 6
Y 4 Peltoniemi Antti Robin Hood 553 276 277 4 0 4
Y 5 Helmiö Ari Robin Hood 528 261 267 6 4
Y 6 Riikonen Esa Tapanilan Erä 518 262 256 6 4
Y 7 Tojkander Niko Iitin Jousiampujat 533 267 266 6 1
Y 8 Valentini Francesca Wilhelm Tell 533 273 260 6 0
Y (70) 9 Raivio Kari Tapanilan Erä 476 242 234 2
Y 9 Salpaoja Rasmus Arcus 501 246 255 5
Y (60) 9 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 483 249 234 4
Y 9 Siironen Tapio Wilhelm Tell 435 228 207 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
N (T17) 1 Aho Lotta Järvenpään Jousiampujat 507 258 249 6 7
N 2 Sorsa Elina Kymen Jousi 495 253 242 7 3
N 3 Tukiainen Iida Wilhelm Tell 493 239 254 6 1 6
N 4 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 456 235 221 6 2 2
N 5 Nisula Satu Järvenpään Jousiampujat 471 236 235 5
N 6 Salorinne Sirpa Piili 437 236 201 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
15 1 Pallonen Lauri Robin Hood 546 269 277 6 6
15 (13V) 2 Meriaho Jaakko Falcon 501 245 256 6 0
15 (13) 3 Vuorinen Verne Robin Hood 500 252 248 4 6
15 (T15V) 4 Heikkilä Isabella Robin Hood 450 219 231 6 0 0
15 (13V) 5 Jälkö Lucas Sebastian Mikael Falcon 334 163 171 5
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
YT 1 Tella Matti Robin Hood 567 283 284 144 145 148 146
YT 2 Tuupanen Petteri Tapanilan Erä 573 288 285 141 142 144
YT 3 Peltola Jukka Kymen Jousi 564 282 282 140 142 141 141
YT 4 Lantee Anne Robin Hood 573 286 287 140 143 140
YT (17T) 5 Numminen Kalle Robin Hood 558 278 280 137 140
YT 6 Forsberg Jere Tapanilan Erä 573 288 285 139
YT 7 Vilkko Kaj Ramses 555 279 276 139 138
YT 8 Korhonen Seppo Lahden Vasama 540 277 263 137 133
YT 9 Lönnbäck Joonas Robin Hood 533 270 263 130
YT (NT) 9 Katila Johanna Kaarina Järvenpään Jousiampujat 545 273 272 135
YT 9 Laakso Tuomo Riihi-Jouset 556 279 277 136
YT 9 Holappa Mikko Tampereen Jousiampujat 565 286 279 131
YT (17T) 9 Toivanen Vili Tapanilan Erä 552 281 271 136
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
11T 1 Schrader Leo Robin Hood 494 257 237
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
15T 1 Tynnilä Jussi Robin Hood 293 195 98
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
50T 1 Toivanen Martti Tapanilan Erä 565 280 285 139 141
50T (70T) 2 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 551 276 275 135 127
50T (70T) 3 Julkunen Risto Lahden Vasama 548 270 278 132 140
50T (70T) 4 Rautio Hannu Sinisulat 551 278 273 134 133
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/8 1/4 semi finaali
YV 1 Rosendahl Juha-Pekka Robin Hood 515 258 257 6 7 6
YV 2 Ahjokivi Pasi Tapio Tapanilan Erä 515 260 255 6 7 2
YV 3 Pärssinen Juha Robin Hood 477 244 233 6 3 6
YV 4 Karhuneva Kaisa Järvenpään Jousiampujat 487 248 239 6 1 5
YV 5 Raivio Pertti Robin Hood 490 247 243 4
YV 6 Roini Markku Robin Hood 483 236 247 0
YV (YLB) 7 Inkine Kirill Wilhelm Tell 444 210 234 0
YV 8 Vollar Jessica Järvenpään Jousiampujat 368 203 165 0