Syysomena

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
Y 1 Hätönen Seppo Robin Hood 761 248 250 263
Y 2 Jenu Markku Robin Hood 732 219 248 265
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
N 1 Backman Anne Riihi-Jouset 822 264 273 285
N 2 Helin Johanna Arcus 784 247 263 274
N 3 Sinivuo Marjut Wilhelm Tell 780 251 257 272
N 4 Salorinne Sirpa Piili 649 193 218 238
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
13 1 Wilhelmi Eetu Arcus 687 195 232 260
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
T15 1 Helin Susanna Arcus 818 263 266 289
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
17 1 Pallonen Lauri Robin Hood 769 253 251 265
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
N60 1 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 737 238 245 254
N60 2 Saarikangas Soili Jousi-Jussit 699 228 229 242
N60 3 Martikainen Kristiina Puijon Jousi 665 192 221 252
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
60 1 Martikainen Pertti Puijon Jousi 771 246 254 271
60 2 Nevalainen Jukka Kymen Jousi 689 197 247 245
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
70 1 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 718 223 241 254
70 2 Raivio Kari Tapanilan Erä 708 212 251 245
70 3 Hietanen Heikki Artemis 667 194 233 240
70 4 Lehtonen Veikko Artemis 648 190 216 242
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
YT 1 Pajunen Anssi Tapanilan Erä 872 288 288 296
YT 2 Sumusalo Janne Ramses 864 285 283 296
YT 3 Ollila Marko Järvenpään Jousiampujat 861 282 286 293
YT 4 Mäkinen Tuomas Tampereen Jousiampujat 802 254 276 272
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
NT 1 Katila Johanna Kaarina Järvenpään Jousiampujat 853 277 287 289
NT 2 Ollila Jaana Järvenpään Jousiampujat 846 280 281 285
NT 3 Sokka-Matikainen Sirkka Wilhelm Tell 839 271 278 290
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
13T 1 Schrader Leo Robin Hood 813 270 270 273
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
17T 1 Vainio Veeti Sinisulat 759 238 250 271
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
20T 1 Toivanen Vili Tapanilan Erä 874 288 293 293
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
50T 1 Toivanen Martti Tapanilan Erä 848 271 284 293
50T 2 Olli Vesa Kymen Jousi 818 267 261 290
50T 3 Vainio Reima Sinisulat 816 260 269 287
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
60T 1 Peltola Jukka Kymen Jousi 879 290 295 294
60T 2 Tervo Hannu Tapanilan Erä 791 254 265 272
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
70T 1 Rantanen Pauli Tapanilan Erä 847 268 288 291
70T 2 Julkunen Risto Lahden Vasama 844 273 280 291
70T 3 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 829 265 276 288
70T 4 Rautio Hannu Sinisulat 826 267 272 287
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
YV 1 Kinnunen Asko Arcus 773 250 256 267
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 60m 50m 40m
50V 1 Wilhelmi Rolf Arcus 688 206 234 248