Iitti Open Star

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
Y 1 Tekoniemi Antti Tampereen Jousiampujat 648 320 328 6 6 6
Y 2 Ratilainen Samuel Arcus 638 320 318
Y 3 Tanvel Priit Arcus 599 291 308 6 6 2 6
Y 4 Kivilo Karl Viro 593 303 290 6 6 3 4
Y 5 Mäenpää Eero Porin Jousiampujat 629 312 317 5
Y 6 Ronkanen Perttu Kymen Jousi 612 313 299 6 4
Y 7 Jenu Markku Robin Hood 570 285 285 6 2
Y 8 Anttila Sami Artemis 543 281 262 6 2
Y 9 Miettinen Timo Robin Hood 539 279 260 4
Y 9 Suomalainen Marko Länsirajan Jousiampujat 535 256 279 0
Y 9 Pallonen Lauri Robin Hood 547 264 283 0
Y 9 Nissinen Pyry Rasmus Joonatan Jyväs-Sulka 486 223 263 2
Y 12 Koskinen Kari Artemis 503 274 229
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
N 1 Pöllumäe Alexandra Viro 622 305 317 6 6 6
N 3 Kuoppa Taru Sherwoodin Iloiset Veikot 622 304 318 6 2 6
N 4 Tukiainen Iida Wilhelm Tell 550 282 268 6 6 0 0
N 5 Nisula Satu Järvenpään Jousiampujat 564 278 286 6 4
N 6 Lassila Ida-Lotta Saimaan Jousi 471 247 224 6 2
N 7 Bottinelli Gajane Tapanilan Erä 508 254 254 7 0
N 8 Matikainen Kristiina Elina Sherwoodin Iloiset Veikot 532 268 264 7 0
N 9 Salorinne Sirpa Piili 415 220 195 2
N 9 Tolsa Riitta Piili 531 260 271 4
N 9 Hommas Johanna Robin Hood 328 175 153 0
N 9 Laamanen Susanna Artemis 444 227 217 1
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
11 1 Jaakonsaari Aurora Sinisulat 615 325 290 6 6
11 2 Niskanen Mikko Aleksi Iitin Jousiampujat 628 314 314 6 0
11 3 Miettinen Mette Robin Hood 610 312 298
11 4 Vahter Konsta Matias Iitin Jousiampujat 521 257 264 0 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
13 1 Petäjä Aleksi Robin Hood 598 300 298
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
15 1 Petäjä Niko Robin Hood 624 309 315
15 2 Schrader Leo Robin Hood 526 243 283
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
T17 1 Ruuskanen Aleksandra Sherwoodin Iloiset Veikot 619 302 317
T17 2 Mäkelä Noora Äetsän Jousiampujat 512 219 293
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
17 1 Vuorinen Verne Robin Hood 592 300 292
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
50 1 Kuitunen Seppo Riihi-Jouset 513 258 255
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
60 1 Tuononen Pekka Koillis-Savon Sulka 553 273 280 6 6 6
60 2 Nevalainen Hannu Riihi-Jouset 595 295 300 6 4
60 3 Martikainen Pertti Puijon Jousi 560 274 286 4 6
60 4 Nevalainen Jukka Kymen Jousi 503 251 252 6 0 0
60 5 Tauriainen Jorma Fiskarin Urheilijat -47 511 254 257 5
60 6 Martikainen Kristiina Puijon Jousi 483 236 247 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
70 1 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 598 291 307 6 7
70 2 Raivio Kari Järvenpään Jousiampujat 547 252 295 6 3
70 3 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 559 272 287 5 6
70 4 Lyytikäinen Seppo Liperin Taimi 399 204 195 0 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
YT 1 Haavisto Nico Porin Jousiampujat 673 336 337 141 141 140 145
YT 2 Tuupanen Petteri Ramses 673 333 340 135 139 139 140
YT 3 Salomaa Ahti Wilhelm Tell 676 338 338 141 138 138
YT 4 Ollila Marko Järvenpään Jousiampujat 653 324 329 141 138 132 137
YT 5 Lammi Mikko Wilhelm Tell 673 334 339 140 139
YT 5 Pekander Jouni Piili 650 323 327 137 139
YT 7 Forsberg Jere Tapanilan Erä 687 342 345 138
YT 8 Ollila Jaana Järvenpään Jousiampujat 675 331 344 135
YT 9 Laakso Tuomo Riihi-Jouset 660 326 334 131
YT 9 Väyrynen Marko Ramses 607 302 305 126
YT 9 Peltoniemi Antti Robin Hood 655 324 331 134
YT 9 Katila Johanna Kaarina Järvenpään Jousiampujat 623 312 311 126
YT 9 Korhonen Seppo Lahden Vasama 623 310 313 127
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
15T 1 Törölä Roni Tapanilan Erä 642 314 328
15T 2 Montonen Janne Puijon Jousi 618 296 322
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
50T (60T) 1 Peltola Jukka Kymen Jousi 638 312 326 140 138
50T 2 Olli Vesa Kymen Jousi 645 324 321 128 135
50T 3 Toivanen Martti Tapanilan Erä 630 317 313 133 128
50T (60T) 4 Liukkonen Hannu Mikkelin Jousiampujat 569 276 293 118 113 106
50T (60T) 5 Notko Juha Järvenpään Jousiampujat 591 293 298 110
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
70T 1 Julkunen Risto Lahden Vasama 587 308 279 128 131
70T 2 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 617 317 300 125 126
70T 3 Alava Jyrki Äetsän Jousiampujat 629 319 310 105 135
70T 4 Rantanen Pauli Tapanilan Erä 632 314 318 116 125
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 70m/1 70m/2 1/8 1/4 semi finaali
YV 1 Vierikko Lassi Länsirajan Jousiampujat 431 226 205