Maastoammunnan SM

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
Y 1 Ekholm Pyry Robin Hood 661
Y 2 Ronkanen Perttu Kymen Jousi 654
Y 3 Leijala Aku Veikkolan Veikot 608
Y 4 Ronkanen Sampo Matias Tapanilan Erä 607
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
N 1 Lassila Ida-Lotta Saimaan Jousi 533
N 2 Tukiainen Iida Wilhelm Tell 497
N 3 Laamanen Susanna Artemis 476
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
15 1 Schrader Leo Robin Hood 619
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
T17 1 Helin Susanna Arcus 611
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
N20 1 Helin Johanna Arcus 442
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
20 1 Leikkola Markus Jousi-Jussit 596
20 2 Mäki-Paavola Eetu Mikael Kurikan Ryhti 573
20 3 Meriaho Markku Kalevi Falcon 533
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
50 1 Rantanen Timo Tapanilan Erä 614
50 2 Nevalainen Hannu Riihi-Jouset 593
50 3 Rautiainen Markku Arcus 555
50 4 Kuivalainen Pentti Jousi-Jussit 548
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
70 1 Raivio Kari Järvenpään Jousiampujat 449
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
YT 1 Rutonen Mika Tapani Varkauden Jousiampujat 787
YT 2 Nikander Lauri Arcus 783
YT 3 Peltoniemi Vesa Kurikan Ryhti 782
YT 4 Kangasmäki Arto Simo Matias Jyväs-Sulka 772
YT 5 Laakso Tuomo Riihi-Jouset 769
YT 6 Kuusisto Kimmo Vaasan Diana-57 747
YT 7 Holkko Jonne Kurikan Ryhti 741
YT 8 Ollila Marko Riihi-Jouset 737
YT 9 Lehtonen Juha-Heikki Riihi-Jouset 721
YT 10 Helmiö Ari Robin Hood 699
YT 11 Penttilä Kari Markus Tampereen Jousiampujat 693
YT 12 Seppä Toni Tampereen Jousiampujat 658
YT 13 Uusitupa Jonne Tampereen Jousiampujat 619
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
NT 1 Raunio Heli Arcus 757
NT 2 Ollila Jaana Riihi-Jouset 731
NT 3 Laukkanen Saara Tampereen Jousiampujat 686
NT 4 Makkonen Susanna Järvenpään Jousiampujat 660
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
50T 1 Toivanen Martti Tapanilan Erä 710
50T 2 Lehtiniemi Jari Kurikan Ryhti 683
50T 3 Moore Gary Tampereen Jousiampujat 671
50T 4 Juntunen Esa Riihi-Jouset 669
50T 5 Vainio Reima Sinisulat 650
50T 6 Korhonen Seppo Lahden Vasama 323
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
70T 1 Routamaa Hannu Äetsän Jousiampujat 628
70T 2 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 213
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
YV 1 Ahjokivi Pasi Tapio Wilhelm Tell 651
YV 2 Leskinen Timo Vaasan Diana-57 636
YV 3 Rosendahl Juha-Pekka Robin Hood 615
YV 4 Lindberg Sune Falcon 588
YV 5 Raivio Pertti Robin Hood 573
YV 6 Viitanen Timo Kurikan Ryhti 551
YV 7 Jälkö Petri Falcon 548
YV 8 Pihlajaniemi Raimo Kurikan Ryhti 544
YV 9 Tarhala Vesa Kymen Jousi 532
YV 10 Mattsson Oskar Sipoon Jouset 528
YV 11 Kiviniemi Pasi Nuoli-Haukat 432
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
NV 1 Viljanen Anne Wilhelm Tell 541
NV 2 Harjunpää Päivi Äetsän Jousiampujat 361
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
17V 1 Jälkö Lucas Sebastian Mikael Falcon 415
17V 2 Meriaho Jaakko Falcon 368
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
20V 1 Lundström Jonathan Falcon 422
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
YLB 1 Tuovinen Jorma Artemis 432
YLB 2 Laine Jani Artemis 410
YLB 3 Lehtorinne Esa Riihi-Jouset 384
YLB 4 Lonka Pipsa Robin Hood 370
YLB 5 Alaja Inke Robin Hood 366
YLB 6 Salmi Lauri Artemis 306
YLB 7 Kuitunen Seppo Riihi-Jouset 258
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos
N50LB 1 Kaartinen Sari Oulun Jousimiehet 268