Saneeraus Nauska

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
Y 1 Vikström Antti Oulun Jousimiehet 583 289 294 6 6 6
Y 2 Piippo Samuli Oulun Jousimiehet 578 288 290 6 7 5
Y 3 Kukkohovi Heli Oulun Jousimiehet 560 281 279 6 1 6
Y 4 Hepola Jaakko Pohjan Jousi 544 269 275 6 0 0
Y 5 Kallatsa Jukka Lapin Jousi 542 269 273 4
Y 6 Smolander Lauri Pohjan Jousi 536 273 263 4
Y 7 Aula Ari Tornion Jousiampujat 511 252 259 0
Y 8 Perälä Laura Jousi-Jussit 515 267 248 0
Y 9 Siurumaa Juha Pohjan Jousi 503 248 255
Y 10 Kronqvist Henri Tornion Jousiampujat 412 190 222
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
N 1 Aho Maria Pohjan Jousi 519 261 258
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
11 1 Aula Sanni Tornion Jousiampujat 404 202 202
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
15 1 Vähälummukka Eetu Oulun Jousimiehet 550 275 275
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
50 1 Polo Esa Oulun Jousimiehet 537 273 264 7 6
50 2 Aho Tuomo Pohjan Jousi 536 265 271 6 2
50 3 Seppälä Sakari Pohjan Jousi 537 265 272 4 6
50 4 Rannikko Seppo Juhani Lapin Jousi 523 258 265 3 4
50 5 Suomalainen Marko Länsirajan Jousiampujat 517 256 261
50 6 Soppela Mikael Oulaisten Sulka 481 241 240
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
60 1 Leino Jussi Pohjan Jousi 513 253 260 7 6
60 2 Särkipaju Markku Pohjan Jousi 485 244 241 6 2
60 3 Sunnari Matti Oulun Jousimiehet 476 235 241 3 7
60 4 Simanainen Jarmo Pohjan Jousi 492 240 252 4 3
60 5 Möttönen Juhani Oulaisten Sulka 474 242 232
60 6 Pentinsaari Pekka Pohjan Jousi 469 242 227
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
70 1 Kinnunen Markku Pohjan Jousi 396 183 213
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YT 1 Hautamäki Juho Pohjan Jousi 578 287 291 146 145
YT 2 Simula Rauno Pohjan Jousi 574 284 290 146 145
YT 3 Aho Akseli Pohjan Jousi 572 287 285 143 148
YT 4 Simula Jouko Pohjan Jousi 569 287 282 143 142
YT 5 Hiltunen Lasse Pohjan Jousi 558 278 280
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
15T 1 Aula Saija Tornion Jousiampujat 359 154 205
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
70T 1 Ojala Jouko Pohjan Jousi 520 261 259
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YV 0 Haapala Virpi Pohjan Jousi 490 235 255 0 0
YV 1 Kalliosalo Kari Pohjan Jousi 507 253 254 6 6
YV 2 Aho Vesa Pohjan Jousi 516 255 261 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YLB 1 Wirkkala Elisa Oulun Jousimiehet 434 223 211