PakkasPiikki

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
Y 1 Vikström Antti Oulun Jousimiehet 578 288 290 6 6
Y 2 Piippo Samuli Oulun Jousimiehet 578 290 288 6 0
Y 3 Kallatsa Jukka Lapin Jousi 504 244 260 0 6
Y 4 Siurumaa Juha Pohjan Jousi 508 256 252 0 2
Y 5 Aula Ari Tornion Jousiampujat 502 247 255
Y 6 Kronqvist Henri Tornion Jousiampujat 424 232 192
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
N 1 Aho Maria Pohjan Jousi 526 251 275
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
11 1 Aula Sanni Tornion Jousiampujat 463 226 237
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
15 1 Aula Saija Tornion Jousiampujat 437 218 219
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
N50 1 Myllylahti Sirpa Pohjan Jousi 533 273 260
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
50 1 Leino Jussi Pohjan Jousi 554 278 276 6 7
50 2 Rannikko Seppo Juhani Lapin Jousi 544 275 269 6 6 3
50 3 Seppälä Sakari Pohjan Jousi 521 259 262 7 0 6
50 4 Aho Tuomo Pohjan Jousi 532 264 268 6 4 4
50 5 Suomalainen Marko Länsirajan Jousiampujat 524 263 261 3
50 6 Polo Esa Oulun Jousimiehet 501 250 251 2
50 7 Soppela Mikael Oulaisten Sulka 499 265 234 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
60 1 Sunnari Matti Oulun Jousimiehet 510 258 252 6 6
60 2 Simanainen Jarmo Pohjan Jousi 509 261 248 6 2
60 3 Pentinsaari Pekka Pohjan Jousi 488 236 252 2 6
60 4 Möttönen Juhani Oulaisten Sulka 460 234 226 5 2
60 5 Särkipaju Markku Pohjan Jousi 449 216 233
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
N70 1 Kourula Tuire Pohjan Jousi 364 172 192
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YT 1 Lammela Marko Oulun Jousimiehet 554 278 276 144 142
YT 2 Saarinen Noora Oulun Jousimiehet 560 281 279 141
YT 3 Helske Kalle Pohjan Jousi 550 277 273 132 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YV 1 Aho Vesa Pohjan Jousi 522 251 271 6 7
YV 2 Haapala Virpi Pohjan Jousi 510 263 247 7 6 3
YV 3 Kalliosalo Kari Pohjan Jousi 481 244 237 6 2 6
YV 4 Aho Anssi Pohjan Jousi 504 255 249 6 0 2
YV 5 Ojala Jouko Pohjan Jousi 434 218 216 5
YV 6 Kaartinen Sari Oulun Jousimiehet 416 205 211 3
YV 7 Peura Mikko Tornion Jousiampujat 430 230 200 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/4 semi finaali
YLB 1 Wirkkala Elisa Oulun Jousimiehet 376 193 183