Riihi-Jouset Super Weekend osa 2

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
Y 1 Mäenpää Eero Porin Jousiampujat 571 290 281
Y 2 Pyylampi Tero Tampereen Jousiampujat 566 282 284
Y 3 Ronkanen Sampo Matias Tapanilan Erä 559 279 280
Y 4 Kivilo Karl Viro 544 270 274
Y 5 Kalli Hannu Piili 533 271 262
Y 6 Raita Riku Iitin Jousiampujat 524 257 267
Y 7 Leijala Aku Veikkolan Veikot 494 238 256
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
N 1 Lassila Ida-Lotta Amarco 559 279 280
N 2 Lilienthal Triinu Viro 549 272 277
N 3 Matikainen Kristiina Elina Sherwoodin Iloiset Veikot 537 266 271
N 4 Leivonen Sanna Ascella 526 261 265
N 5 Horto Hanne Piili 521 259 262
N 6 Jaakonsaari Aurora Tapanilan Erä 517 253 264
N 7 Loukusa Eeva Wilhelm Tell 504 250 254
N 8 Eerola Milla Piili 497 254 243
N 9 Haakana Siiri Piili 492 247 245
N 10 Koivisto Saara Nuoli-Haukat 455 222 233
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
11 1 Karlström Anton Artemis 530 262 268
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
15 1 Kaari Emilia Teuvan Jousiampujat 550 278 272
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
17 1 Schrader Leo Robin Hood 561 279 282
17 2 Petäjä Niko Robin Hood 507 246 261
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
N50 1 Huikari-Roivas Kirsi Iitin Jousiampujat 510 252 258
N50 2 Aho Johanna Tapanilan Erä 476 237 239
N50 3 Witick Fatima Artemis 458 235 223
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
50 1 Nuuttila Arto Lahden Vasama 537 273 264
50 2 Koskinen Kari Artemis 544 268 276
50 3 Nouko Mika Ilvesnuoli 519 253 266
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
60 1 Kuivalainen Pentti Jousi-Jussit 545 272 273
60 2 Laakso Arto Kymen Jousi 531 267 264
60 3 Larm Kari Ilvesnuoli 523 252 271
60 4 Nevalainen Hannu Riihi-Jouset 504 243 261
60 5 Nevalainen Jukka Kymen Jousi 472 232 240
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
70 1 Inkeri Pirkko Wilhelm Tell 474 243 231
70 2 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 450 235 215
70 3 Lyytikäinen Seppo Iitin Jousiampujat 432 209 223
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
YT 1 Juutilainen Mikko Juhani Wilhelm Tell 592 297 295
YT 2 Tella Matti Robin Hood 581 293 288
YT 3 Rutonen Mika Tapani Varkauden Jousiampujat 579 289 290
YT 4 Salomaa Ahti Wilhelm Tell 577 290 287
YT 5 Ressar Evert Viro 576 287 289
YT 6 Loitokari Pekka Riihi-Jouset 575 286 289
YT 7 Kangasmäki Arto Simo Matias Jyväs-Sulka 572 285 287
YT 8 Nikander Lauri Riihi-Jouset 570 286 284
YT 9 Ollila Jaana Riihi-Jouset 569 289 280
YT 10 Lantee Anne Robin Hood 568 285 283
YT 11 Wahlroos Mikael Robin Hood 566 284 282
YT 12 Nisula Satu Amarco 566 286 280
YT 13 Laakso Tuomo Riihi-Jouset 565 285 280
YT 14 Pasanen Jukka Ascella 560 282 278
YT 15 Lindström Patrik Riihi-Jouset 559 276 283
YT 16 Ahlgren Ville Kurikan Ryhti 559 280 279
YT 17 Laaksonen Timo Riihi-Jouset 557 270 287
YT 18 Uusitupa Jonne Tampereen Jousiampujat 520 262 258
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
50T 1 Ollila Marko Riihi-Jouset 578 289 289
50T 2 Järvenpää Marko Riihi-Jouset 572 286 286
50T 3 Pajunen Anssi Riihi-Jouset 570 285 285
50T 4 Olli Vesa Kymen Jousi 566 279 287
50T 5 Vainio Reima Sinisulat 558 280 278
50T 6 Jalkanen Satu Länsirajan Jousiampujat 557 277 280
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
70T 1 Julkunen Risto Lahden Vasama 554 280 274
70T 2 Rautio Hannu Sinisulat 551 275 276
70T 3 Korhonen Seppo Lahden Vasama 535 263 272
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
YV 1 Jälkö Petri Falcon 520 256 264
YV 2 Kinnunen Asko Arcus 505 256 249
YV 3 Andersson Riku Wilhelm Tell 505 262 243
YV 4 Viljanen Anne Wilhelm Tell 498 263 235
YV 5 Raivio Pertti Robin Hood 498 259 239
YV 6 Roini Markku Robin Hood 495 244 251
YV 7 Viitanen Timo Kurikan Ryhti 492 243 249
YV 8 Mattsson Oskar Sinisulat 457 224 233
YV 9 Eerikäinen Mikko Lahden Vasama 456 237 219
YV 10 Kiviniemi Pasi Nuoli-Haukat 449 210 239
YV 11 Vollar Jessica Järvenpään Jousiampujat 436 226 210
YV 12 Andström Kirsi Wilhelm Tell 417 218 199
YV 13 Makkonen Susanna Sinisulat 411 193 218
YV 15 Harjunpää Päivi Äetsän Jousiampujat 367 170 197
YV 16 Korhonen Markus Kristian Ascella 366 183 183
YV 17 Mustonen Veli-Pekka Wilhelm Tell 360 164 196
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2
YLB 1 Helmiö Ari Robin Hood 418 220 198
YLB 2 Jalkanen Pekka Länsirajan Jousiampujat 396 204 192
YLB 3 Juvani Juha Eero Saimaan Jousi 370 169 201