Iitti Star

Henkilökohtainen kilpailu

Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
Y 1 Kuoppa Taru Lahden Vasama 570 287 283 6 6 6 7
Y 2 Ronkanen Perttu Kymen Jousi 571 285 286 6 6 6 3
Y 3 Valentini Francesca Wilhelm Tell 555 277 278 7 6 5 6
Y 4 Pärnat Reena Viro 557 285 272 6 6 4 4
Y 5 Ojamäe Pearu Jakob Viro 554 277 277 6 5
Y 6 Sistonen Antero Tapanilan Erä 554 273 281 6 2
Y 7 Backman Anne Riihi-Jouset 557 282 275 6 0
Y 8 Kivilo Karl Viro 539 265 274 6 0
Y 9 Markkanen Mortti Arcus 534 273 261 2
Y 9 Ihanus Petri Jyväs-Sulka 549 275 274 0
Y 9 Kourula Laura Tampereen Jousiampujat 537 279 258 5
Y 9 Olkkonen Aleksi Jyväs-Sulka 468 248 220 7 2
Y 9 Ronkanen Sampo Matias Tapanilan Erä 534 275 259 1
Y 9 Lehtomäki Esa Jyväs-Sulka 515 250 265 0
Y 9 Oikarinen Simo Tapani Jyväs-Sulka 504 261 243 6 0
Y 9 Tolsa Riitta Piili 536 268 268 0
Y 17 Rautiainen Markku Ekenäs Bågskyttar 399 216 183 0
Y 17 Ennemuist Taavi Viro 467 243 224 3
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
15 1 Sorsa Elina Kymen Jousi 508 251 257
15 2 Pöllumäe Alexandra Viro 500 232 268
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
50 1 Ruuska Tarmo Jyväs-Sulka 533 264 269
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
60 1 Nevalainen Hannu Riihi-Jouset 560 282 278 6 6 6
60 2 Luoto Jorma Wilhelm Tell 526 264 262 6 6 0
60 3 Inkeri Jukka Wilhelm Tell 519 264 255 6 0 7
60 4 Norha Kari Arcus 495 237 258 6 2 3
60 5 Inkeri Pirkko Artemis 476 245 231 5
60 6 Tuononen Pekka Koillis-Savon Sulka 467 237 230 2
60 7 Aaltonen Tapio Jyväs-Sulka 482 240 242 0
60 8 Lyytikäinen Seppo Liperin Taimi 460 235 225 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
YT 1 Loitokari Pekka Riihi-Jouset 577 289 288 144 147 144
YT 2 Forsberg Jere Piili 572 286 286 142 142 142
YT 3 Tattari Tommi Saimaan Jousi 564 281 283 143 141 145
YT 4 Makkonen Susanna Wilhelm Tell 564 283 281 141 137 137
YT 5 Kuznetsov Boris Venäjä 539 264 275 137
YT 6 Vainio Reima Sinisulat 522 261 261 135
YT 7 Pekander Jouni Piili 548 271 277 133
YT 8 Höim Emily Viro 511 256 255 132
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
50T 1 Toivanen Martti Tapanilan Erä 552 277 275 135 136
50T 2 Korhonen Seppo Lahden Vasama 549 280 269 6 135 134
50T 3 Julkunen Risto Lahden Vasama 555 281 274 134 139
50T 4 Peltola Jukka Lahden Vasama 566 283 283 111 27
50T 5 Saastamoinen Olli Wilhelm Tell 546 280 266 0
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
YV 1 Raivio Pertti Robin Hood 505 248 257 6 6
YV 2 Olkkonen Arto Jyväs-Sulka 482 235 247 6 2
YV 3 Makkonen Aaro Wilhelm Tell 440 222 218 0 6
YV 4 Vollar Jessica Sinisulat 436 224 212 0 2
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
15V 1 Vainio Veeti Sinisulat 423 222 201
Sarja Sijoitus Nimi Seura Alkukilpailutulos 18m/1 18m/2 1/16 1/8 1/4 semi finaali
T17V 1 Olkkonen Anna Jyväs-Sulka 409 192 217